Promocje
Otulacz XL Mommy Mouse Pablo
Otulacz XL Mommy Mouse Pablo
85,00 zł 70,00 zł
szt.
Wkład SIO TRAVEL Cotton organic (wkład+booster) L/XL
Wkład SIO TRAVEL Cotton organic (wkład+booster) L/XL
34,00 zł 29,00 zł
szt.
Otulacz noworodkowy Mommy Mouse Balto
Otulacz noworodkowy Mommy Mouse Balto
65,00 zł 55,00 zł
szt.
Otulacz wełniany Puppi OS "Grey Sand"
Otulacz wełniany Puppi OS "Grey Sand"
125,00 zł 110,00 zł
szt.
Pieluszka wielorazowa AIO Kokosi Zwierzaki leśne
Pieluszka wielorazowa AIO Kokosi Zwierzaki leśne
95,00 zł 80,00 zł
szt.
Otulacz Bambino Mio od 9 kg BIEDRONKI
Otulacz Bambino Mio od 9 kg BIEDRONKI
53,00 zł 45,00 zł
szt.
Wkład SIO TRAVEL Thermo (wkład+booster) L/XL
Wkład SIO TRAVEL Thermo (wkład+booster) L/XL
34,99 zł 29,00 zł
szt.
Booster konopny Ekomajty 10x30 cm
Booster konopny Ekomajty 10x30 cm
15,00 zł 12,00 zł
szt.
Ekologiczny płyn do WC mięta-mirt, 120 ml, Sonett
Ekologiczny płyn do WC mięta-mirt, 120 ml, Sonett
9,00 zł 6,99 zł
szt.
Otulacz Kokosi, rozm. MOS, Jesienne wiewiórki
Otulacz Kokosi, rozm. MOS, Jesienne wiewiórki
65,00 zł 55,00 zł
szt.
Formowanka bawełniana Disana, rozm. 74-80
Formowanka bawełniana Disana, rozm. 74-80
39,00 zł 20,00 zł
szt.
Regulamin sklepu
 1. Właścicielem sklepu internetowego www.naturalniedladziecka.pl jest firma NaturalnieDlaDziecka Joanna Niemyjska z siedzibą w Toruniu, ul. Jeleniogórska 3, e-mail:biuro@NaturalnieDlaDziecka.pl, NIP: 876-224-07-35.
 2. Sklep realizuje zamówienia na terenie Unii Europejskiej.
 3. Złożenie zamówienia w sklepie www.naturalniedladziecka.pl oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.
 4. Klient zobowiązany jest do zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia "formularza zamówienia".
 5. Numer konta bankowego: 33 1160 2202 0000 0001 9638 9902 Joanna Niemyjska

Przyjęcie i realizacje zamówienia

 1. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie "formularza zamówienia" znajdującego się na stronach sklepu.
 2. Osoba fizyczna składająca zamówienie musi mieć ukończone 18 lat oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna.
 3. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, jeżeli dane podane przez Kupującego w formularzu będą niepełne; podanie kontaktowego adresu poczty elektronicznej (e-mail) oraz numeru telefonu ułatwi rozstrzygnięcie ewentualnych zastrzeżeń dotyczących zamówienia.
 4. Ceny towarów znajdujących się w ofercie Sklepu Internetowego wyrażone są w polskich złotych (PLN). Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki. Oferta handlowa sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
 5. Koszt dostarczenia przesyłki wyliczany jest indywidualnie w zależności od rodzaju i wagi towaru.
 6. Sprzedający zobowiązuje się w ciągu 48 godzin od otrzymania zamówienia potwierdzić Kupującemu realizację zamówienia drogą internetową lub telefoniczną. Czas ten może zostać wydłużony w przypadku, gdy wypada on w dni uznane za wolne od pracy (niedziele i święta).
 7. Terminy realizacji zamówień dostępnych na magazynie wynoszą od 1 do 5 dni. W przypadku produktów wymagających zamówienia termin może zostać wydłużony. Kupujący zostanie o tym poinformowany.
 8. Każda transakcja będzie potwierdzana FAKTURĄ na życzenie klienta.
 9. Zamówienie zostanie niezwłocznie zrealizowane po wpłynięciu należności na konto Sprzedającego, lub po uzgodnieniu innej formy płatności.
 10. Zamówienia można odwołać tylko za pomocą poczty e-mail lub telefonicznie.
 11. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przesyłanie przez NaturlanieDlaDziecka wszelkiej dokumentacji związanej z procesowaniem zamówienia (zamówienie, faktura, faktura proforma) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w formularzu zamówienia.

Gwarancja i reklamacje

 1. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki.
 2. W chwili odbioru Kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia Kupujący zobowiązany jest zgłosić ten fakt dostawcy i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym.
 3. Kupującemu, który jest konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego (Dz.U. Nr 16 poz. 93 z późn. zm.), przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia otrzymania produktu. Jednocześnie informujemy, iż w celu dokonania zwrotu towaru niezbędny jest wcześniejszy kontakt ze Sprzedającym.
 4. Postanowienia niniejszego paragrafu nie stosuje się do Kupujących nie będących konsumentami w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego (Dz.U. Nr 16 poz. 93 z późn. zm.) tj. osób dokonujących czynności prawnych związanych bezpośrednio z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą lub zawodową.
 5. W przypadku zwrotu towaru, Klient ponosi koszty przesyłki towarów do i od Klienta.
 6. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się ze Sprzedającym za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, nr dowodu zakupu (faktury) oraz opisać przedmiot reklamacji.
 7. W przypadku reklamacji towaru, warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest przesłanie towaru na adres Sprzedającego z załączonym opisem wady i kserokopią faktury jeśli Kupujący ją otrzymał.

Dane osobowe

 1. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych przedstawionych w polityce prywatności.
 2. Rejestrując się w sklepie internetowym www.naturalniedladziecka.pl Użytkownik, zaznaczając odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, wyraża zgodę na przetwarzanie przez Firmę Naturalnie Dla Dziecka Joanna Niemyjska danych osobowych (imię, nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu, NIP, dane teleadresowe firmy) w celu realizacji zamówień Użytkownika dokonywanych w Sklepie internetowym.
 3. Podanie danych osobowych przez Użytkownika jest dobrowolne, jednak brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia rejestrację oraz realizowanie zamówień Użytkownika w Sklepie Internetowym.
 4. Administratorem danych osobowych Użytkownika jest Firma Naturalnie Dla Dziecka Joanna Niemyjska NIP 8762240735.
 5. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.
 6. Administrator danych nie ponosi odpowiedzialności za podanie nieprawdziwych danych osobowych przez Użytkownika.
 7. Użytkownicy Sklepu internetowego mają prawo do wglądu do swoich danych osobowych, poprawiania ich oraz żądania ich usunięcia.

Postanowienia końcowe

 1. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. Sprzedający zastrzega sobie również prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty.
 2. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.
 3. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl